shop webdesign

به جرات می‌توان گفت که از زمان به وجود آمدن تکنولوژی طراحی سایت ، بیشترین وب سایت هایی که ایجاد شده اند وب سایت های فروشگاهی می‌باشند، معروف ترین آنها در دنیا  می‌توان Ebay و Amazon را نام برد. امروزه در ایران افراد قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از فروشگاه‌های آنلاین میزنند تا یک برآورد قیمتی داشته تا با فکری بازتر بتوانند خرید خود را انجام دهند.

بنابراین مجموعه سایت لند با داشتن تجربه‌ای چند ساله در طراحی، تجزیه و تحلیل، نگهداری و بروزرسانی این دسته از وب سایت ها، دلایل اصلی داشتن یک وب سایت فروشگاهی را عوامل زیر می‌داند که عبارتند از:

1. بهترین قیمت
بسیاری از فروشگاه های آنلاین قیمت خود را ارزانتر و کمتر از فروشگاه های کوچک و مغازه ها میدهند. این امر می‌تواند چند دلیل داشته باشد. یکی از این دلایل این است که کاربران از اینترنت برای پیداکردن کالای ارزانتر استفاده می‌نمایند و بسیاری از صاحبان فروشگاه های آنلاین هم این مطلب را به خوبی می‌دانند.

دلیل دیگر این است که کاربران آنلاین، بسیاری از فروشگاه های آنلاین را می‌توانند در زمان کمی گشت و گذار نمایند تا بهترین قیمت را برای خرید پیدا نمایند که این مورد می‌تواند در وقت آنها هم صرفه جویی کند. از طرق دیگر خرید و فروش به صورت آنلاین شامل مسائل مالیاتی هم نمی‌شود.

2. تنوع محصولات
بسیاری از فروشگاه های حقیقی در ارائه محصولات متنوع به دلیل کمبود فضا دچار مشکل می‌شوند اما در فروشگاه های آنلاین چنین محدودیتی وجود ندارد و در یک فضای مجازی می‌توانید دنیایی از اطلاعات و محصولات را در اختیار مشتریان سایت قرار دهید.

یکی دیگر از نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید مد نظر داشته باشیم، دسته بندی اطلاعات ، منوها و خود اطلاعات محصولات سایت می‌باشد. این نوع وب سایت ها باتوجه به حجم بسیار زیاد اطلاعاتی که دارد باید ساختار قابل فهمی برای کاربران و مشتریان وب سایت داشته باشد، هر چقدر وب سایت شما پیچیده تر به نظر بیاید کاربران نیز به راحتی هرچه تمام تر وب سایت شما را رها نموده و فروشگاه آنلاین دیگری را برای انتخاب کالا و خرید انتخاب می‌نماید.

به نظر ما در مجموعه سایت لند که مجری بسیاری از سایت های فروشگاهی موفق در ایران می‌باشد، یک وب سایت فروشگاهی باید کنترل پنل بزرگ و بدون عیب و نقصی را داشته باشد تا مدیران سایت بتوانند به راحتی با سایت ارتباط برقرار کنند، حتما در جلسات حضوری نمونه کنترل پنل سایت های فروشگاهی خود را به شما نشان می‌دهیم. پنل های تمامی وب سایت های طراحی شده توسط سایت لند به صورت کاملا اختصاصی، طراحی و برنامه نویسی می‌شود تا بتوانیم آن توقعی که مشتریانمان از ما دارند را برآورده نماییم.

مجموعه طراحی سایت لند در نظر دارد بسیاری از امکانات یک فروشگاه اینترنتی را برای وب سایت شما قراردهد، برخی از این امکانات عبارتند از:

  1. طراحی بخش محصولات به صورت دسته بندی شده و گروهی
  2. قابلیت جستجوی پیشرفته با سریع ترین الگریتم های جستجو
  3. سئو وب سایت در موتورهای جستجو جهت جذب مشتری و بالارفتن سود مالی
  4. طراحی بخش ثبت نام و ورود کاربران به پنل مدیریتی خود جهت رویت فعالیت های خود
  5. طراحی بخش پرسش و پاسخ برای مشتریان
  6. طراحی کامل پنل مدیریتی برای مدیریت لحظه به لحظه فروشگاه
  7. طراحی چند زبانه بودن وب سایت
  8. افزودن پنل اس ام اس و درگاه بانکی جهت سهولت پرداخت
  9. ……

چنانچه هم اکنون تصمیم دارید تا تجربه اولین سفارش آنلاین فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشید و بدون هزینه اضافی مانند گرفتن مکان فیزیکی، هزینه آب و برق و گاز ، فروشگاه آنلاین و اینترنتی خود را طراحی و راه اندازی نمایید. می‌توانید بر روی همین لینک کلیک نمایید تا در اولین فرصت مشاوران ما با شما تماس بگیرند.