company webdesign

زمانی که بحث شرکت به میان می‌آید حس رسمی بودن آن سازمان و ارگان به فرد مقابلمان دست خواهد داد و همچنین تمامی شرکت ها هم نیز تمایل دارند تا با این طرز فکر، خود را در میان مشتریان جا بیاندازند. بنابراین بسیاری از افراد و مجموعه های دیگر هم دوست دارند ببینند که آیا شرکت شما دارای وب سایت حرفه‌ای است یا خیر، بسیاری از مشتریان مجموعه سایت لند که هم اکنون در حال کار کردن با مجموعه ما هستند این اعتقاد را دارند که یک وب سایت معمولی نیاز مشتریانشان را رفع نمی‌کند و انتظار یک طراحی وب سایت حرفه‌ای را از ما دارند.

بنابراین داشتن یک وب سایت زیبا و در عین حال رسمی مزایای بسیار زیادی را خواهد داشت که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

معرفی شرکت و تمامی بخش‌های آن می‌تواند گستردگی کار شما را به مشتریان و کاربران وب سایت شما نمایش دهد. آنها از گستردگی و معرفی بدون نقص هر یک از بخش‌های شرکت می‌توانند متوجه شوند که با چه سازمانی سر‌و‌کار دارند. بنابراین در طراحی سایت شرکتی صفحات درباره ما و تماس با ما یکی از مهمترین و سرنوشت سازترین صفحات در وب سایت شرکتی محسوب میگردد. در صفحه تماس با ما می‌توانید اطلاعات تماس شرکت و نقشه را قرار دهید تا کاربران به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند و از سرویس های مورد نظر بهره مند گردند.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید تمامی پرسنل و کارمند‌های شرکت را همراه با توضیحات در وب سایت معرفی نموده و رزومه کاری آنها را جهت رویت کاربران سایت قرار دهید. البته در صفحه تماس با ما، کاربران قابلیت ارسال تیکت و ایمیل را برای شما دارند. ما برای این دو بخش امکانات قابل توجهی در نظر گرفته ایم که در زمان عقد قرارداد و شروع فاز طراحی سایت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

البته بخش اخبار و مقالات مربوط به شرکت هم می‌تواند دقایق و یا حتی ساعاتی، کاربران را در وب سایت مشغول نماید و اینگونه می‌توانید آمار بازدیدکنندگان خود را بالا ببرید، جدیدترین خبرها می‌تواند در صفحه اصلی وب سایت که در معرض دید بسیاری از بازدیدکنندگان قرار دارد نمایش داده شود. حتی می‌توان پیام مدیرعامل که ممکن است روزانه یا هفتگی باشد را نیز در این قسمت به صورت ویژه نمایش داد.

همچنین می‌توان تمامی سرویس ها و خدماتی که شرکت شما ارائه می‌دهد، چه به صورت فروش کالا و چه به صورت ارائه سرویس را می‌توان در وب سایت نمایش داد. دسته بندی و طراحی گرافیکی زیبا برای این بخش می‌تواند رمز موفقیت وب سایت و بالارفتن آمار بازدیدکنندگان وب سایت شما باشد. حتی برای اینکه کاربران وب سایت شما بتوانند مطالب خود را به راحتی در هر جای وب سایت پیدا نمایند می‌توان از یک سیستم جستجوی پیشرفته و کاملا هوشمند در وب سایت استفاده نمود. البته برای طراحی این فاز احتیاج به برگزاری جلساتی می باشد که هنگام عقد قرارداد در مورد آنها صحبت خواهیم نمود.

چنانچه لازم باشد می‌توانیم سیستم فروش و پرداخت آنلاین را هم در وب سایت داشته باشیم. می‌توانیم با طراحی سیستم سبد خرید کاربران را تشویق نماییم تا به صورت آنلاین خرید‌های خود را انجام دهند و برای همین کار هم به آنها تخفیف بسیار عالی را می‌توانیم بدهیم. برحسب تجربه چند ساله مجموعه سایت لند در زمینه طراحی سایت می‌توان گفت در یک وب سایت شرکتی می‌شود چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب معرفی اعضاء و بخش های مختلف شرکت
  2. طراحی صفحه وب سیستم ثبت سفارش محصول و خدمات
  3. طراحی صفحه وب نمایش اخبار و مقالات شرکت
  4. طراحی صفحه وب امکان ارسال نامه های اداری
  5. طراحی صفحه وب ارتباط با ادارات دیگر
  6. طراحی صفحه وب ایجاد اتوماسیون اداری
  7. طراحی صفحه وب معرفی شعبات دیگر شرکت
  8. طراحی صفحه وب مناقصه و مزایده شرکت
  9. ……

بنابراین اگر یک شرکت متوسط و حتی بزرگی دارید و هنوز در فضای مجازی حرفی برای گفتن ندارید و اگر از طرفی احساس می‌کنید رقبای شما در فضای اینترنت در حال استفاده نمودن به نفع خودشان هستند، پس همین حالا کار خود را آغاز نمایید. هم اکنون می‌توانید از صفحه پیش فاکتور درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان شرکت با شما تماس حاصل نمایند.

چنانچه سوالی در هر زمینه‌ای داشتید می‌توانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد تماس حاصل نموده و یا با مطالعه‌ صفحه پرسش و پاسخ‌های متداول به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در هر لحظه کنار شما هستیم.